eFiShop - rozvoz jídla a nápojů Dluhopisy e-Finance

Multifunkční komplex eFi Palace a eFi Hotel*** v Brně
Plně zařízené byty k dlouhodobému pronájmu

Adresa Brno, Bratislavská 234/52
Počet bytů 88 celkem | 42 volných

eFi Palace, s.r.o. dceřiná společnost e-Finance, a.s. vybudovala v centru Brna, na adrese Bratislavská 234/52 moderní multifunkční ubytovací komplex, kde je k dispozici 88 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. Část apartmánů je provozována jako eFi Hotel***. Ostatní, plně zařízené nekuřácké byty, nabízíme k dlouhodobému pronájmu.

V našem portfoliu najdete studia 1+kk s podlahovou plochou od 24 m2 stejně jako prostorné apartmány 2+kk o rozloze 100 m2 s obývacím pokojem a terasou nebo apartmány 3+kk s rozlohou až 140 m2. Všechny naše apartmány a studia mají plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelnu se sprchovým koutem či vanou, komfortní postele v ložnici, pracovní stůl, smart TV a neomezené WiFi připojení. Větší apartmány 2+kk a 3+kk nabízejí také výhled z velké terasy či pohodlné sofa v obývacím pokoji.

eFi Palace zajistí nejen dlouhodobé ubytování, ale také další služby ke zpříjemnění celého pobytu. Součástí uzavřeného komplexu Vám bude k dispozici také fitness, wellness, restaurace Stará Tkalcovna, venkovní bazén s letním barem a parkování na uzavřeném parkovišti. V případě dlouhodobého ubytování je možné parkovací místo za příplatek rezervovat.

Dlouhodobě ubytovaní nájemci mají v komplexu eFi Palace zvýhodněný vstup do hotelového wellness & fitness centra, slevu 5 % v hotelové restauraci Stará Tkalcovna a ve středomořské restauraci TEFITI na Zelné trhu.

Nabídka je vhodná pro pracovní či studijní pobyty, a to zejména pro oborové specialisty, vytížené vedoucí pracovníky, obchodní zástupce, podnikatelé či studenty vysokých škol.

Je zde skvělá dostupnost, pěšky se dostane do centra města za necelých 10 minut, MHD jsou to pouze dvě zastávky