Byt č. 208 2+kk o výměře 45,09 m2 ve druhém nadzemním podlaží

Informace o bytě

Typ 2+kk
Orientace sever
Zařízený ano náhled zde
Vratná kauce pronajato
Stav předběžně rezervováno

Měsíční platby

Nájem pronajato
Elektřina pronajato
Voda pronajato
Internet zdarma

Topení zahrnuto v ceně nájmu. Běžná spotřeba vody a elektřiny je placena paušálně ve výši uvedené v tabulce. Nadměrečná spotřeba může být doúčtována.

Rozměry bytu

pokoj s kuchyňským koutem 23,47
ložnice 14,12
koupelna 4,30
zádveří 3,20
celkem 45,09

Podrobný popis bytu

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v prvním patře o celkové výměře 45,09 m2. Zádveří 3,20 m2, koupelna 4,30 m2, pokoj s kuchyňským koutem 23, 47 m2, ložnice 14,12 m2. Okna jsou situovány na severní stranu do ulice Bratislavská. Vybavení bytu tvoří kuchyňský kout s kuchyňskou linkou v barvě Wenge a pracovní deskou Egger v barvě Jura černá se sklokeramickou varnou deskou Indesit VRM 640 MC se čtyřmi varnými zónami, komínový odsavač Elica Missy 60/IX, vestavěná mikrovlná trouba Baumatic BMC253SS s grilem a horkovzdušnou troubou, podstavná lednice indesit TFAA 10. Jídelní stůl + 2 židle. Pracovní stůl a židle. V obývacím pokoji je luxusní sofa, které se dá rozložit na plnohodnotné pohodlné dvoulůžko. V ložnici jsou dvě postele 90 x 200 cm barva Wenge, které jdou sestavit samostatně, nebo jako dvojlůžko. V předsíni je vestavěná skříň. Koupelna s vanou 150 cm, umyvadlem a WC, koupelnová skříňka LeBon, barva Wenge. Topení ústřední s radiátory, ohřev teplé vody elektrickým inteligentním ohřívačem OKHE SMART se zásobníkem teplé vody pro 125 l. Bytová okna s izolačními trojskly. Internet je v ceně nájmu.
Vzorová ukázka standardního zařízení bytu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o podrobnější informace o bytě, či máte zájem byt rezervovat kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme.

Jméno a příjmení potřebujeme pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.

Umístění bytu

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy - náhled