eFiPalace
Dluhopisy eFi Palace XXII
Dluhopisy eFi Palace XXI
Dluhopisy eFi Palace XX
Dluhopisy eFi Palace XIX
Dluhopisy eFi Palace XVIII
Dluhopisy eFi Palace XVII
Dluhopisy eFi Palace XVI
Dluhopisy eFi Palace XV
Dluhopisy eFi Palace XIV
Dluhopisy eFi Palace XIII
Dluhopisy eFi Palace XII
Dluhopisy eFi Palace XI
Dluhopisy eFi Palace X
Dluhopisy eFi Palace IX
Dluhopisy eFi Palace VIII
Dluhopisy eFi Palace VII
Dluhopisy eFi Palace VI
Dluhopisy eFi Palace V
Dluhopisy eFi Palace IV
Dluhopisy eFi Palace III
Dluhopisy eFi Palace II
Dluhopisy eFi Palace I

XII. emise dluhopisů eFi Palace

Společnost eFi Palace, s.r.o. sděluje, že veřejná nabídka dluhopisů eFi Palace XII byla ukončena z důvodu vyprodání celé emise. Můžete však se stejnými výhodami objednávat emisi dluhopisů e-Finance Property.

Reklama dluhopisy

Dovolujeme si Vás informovat, že společnost eFi Palace, s.r.o., která je součástí koncernu e-Finance, a.s., vydává ke dni 1. března 2016 dvanáctou emisi dluhopisů areálu ubytovacího a hotelového komplexu eFi Palace Hotel, nacházejícího se v centru Brna, jehož příjmy jsou generovány z pronájmů nemovitostí, a to ubytovacích jednotek, bytů a nebytových prostor. Tato emise je určena pro investory se zájmem o investování do produktu spojeného s konkrétní nemovitostí.

Budova eFi Palace

Úrokový výnos

Dluhopisy nesou pevné zhodnocení ve výši 4,5 % p.a. Uvedený úrok je fixovaný po celé dvouleté období a jeho výše se nemění bez ohledu na případný pokles bankovních úrokových sazeb. Úrok bude majiteli dluhopisu vyplácen po prvním roce a po dvou letech při splacení celé investice.

Forma dluhopisů

Dluhopisy jsou vydávány v listinné podobě, na jméno a jsou volně převoditelné rubopisem, přičemž převod nepodléhá schválení a není ani zpoplatněn. Rovněž upsání dluhopisu je realizováno bez jakýchkoli poplatků.

Splacení dluhopisu

Dluhopisy jsou dvouleté, přičemž držitel dluhopisu je oprávněn požádat o mimořádný odkup s tříměsíční výpovědní dobou.

Upsání a koupě dluhopisů

Nejprve uzavřete smlouvu o upsání a koupi dluhopisů, poté uhradíte emisní kurz upsaných dluhopisů, a to buď převodem na účet, který je ve smlouvě uveden, nebo v hotovosti (hotovost pouze do ekvivalentu 270 000 Kč), a následně Vám budou předány dluhopisy. Dluhopisy mohou být také zaslány poštou jako pojištěná cenná zásilka. Nominální hodnota jednoho dluhopisu a minimální výše investované částky činí 30 000 Kč. Smlouvu o upsání dluhopisů je možno uzavřít přímo v budově eFi Palace, korespondenční formou nebo po vyplnění objednávkového formuláře.

Schválení ČNB

Podle ustanovení § 36c odst. 1 ZPKT se schvaluje základní prospekt dluhopisů účastníka řízení, společnosti eFi Palace, s.r.o., IČO 29378702, se sídlem Bratislavská 234/52, Zábrdovice, 602 00 Brno, vydávaných v rámci nabídkového programu ve smyslu § 36a odst. 1 písm. a) ZPKT.
Kompletní rozhodnutí ČNB o schválení základního prospektu nabídkového programu dluhopisů

Kompletní informace

Ke stažení: eFi Palace - základní prospekt dluhopisového programu
Ke stažení: Konečné podmínky nabídky pro emisi Dluhopisů eFi Palace XII
Ke stažení: Dodatek k prospektu dluhopisů eFi Palace, s.r.o.
S emisními podmínkami se lze rovněž seznámit v sídle emitenta na adrese Bratislavská 234/52, Brno, kde jsou zdarma dostupné ve formě brožury a na elektronickém nosiči dat CD.
Ke stažení: Znalecký posudek eFi Palace, s.r.o.
Další dokumenty ke stažení

Žádost o informace


Jméno a příjmení potřebujeme pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.