Byt č. 312 1+kk o výměře 28,33 m2 ve třetím nadzemním podlaží

Informace o bytě

Typ 1+kk
Orientace jih
Zařízený ano náhled zde
Vratná kauce pronajato
Stav pronajato

Měsíční platby

Nájem pronajato
Záloha na elektřinu pronajato
Záloha na vodu pronajato
Internet zdarma

Elektřina, voda a topení budou vyúčtovány podle skutečné spotřeby bytu.

Rozměry bytu

pokoj s kuchyňským koutem 18,33
zádveří 4,28
koupelna 4,17
balkon 1,55
celkem 28,33

Podrobný popis bytu

Pronájem zařízeného bytu 1+kk v druhém patře o celkové výměře 28,33 m2. Zádveří 4,28m2, koupelna 4,17 m2, pokoj s kuchyňským koutem 18,33 m2, balkon 1,55 m2. Okna jsou situovány na jižní stranu do dvorní části objektu. Vybavení bytu tvoří kuchyňský kout s kuchyňskou linkou v barvě Wenge a pracovní deskou Egger v barvě Jura černá se sklokeramickou varnou deskou Indesit VRM 640 MC se čtyřmi varnými zónami, komínový odsavač Elica Missy 60/IX, vestavěná mikrovlná trouba Baumatic BMC253SS s grilem a horkovzdušnou troubou, podstavná lednice indesit TFAA 10. Jídelní stůl + 2 židle. Pracovní stůl a židle, dvě postele 90 x 200 cm barva Wenge, které jdou sestavit samostatně, nebo jako dvojlůžko. V předsíni je vestavěná skříň. Koupelna se sprchovým koutem 90 x 90 cm, umyvadlem a WC, koupelnová skříňka LeBon, barva Wenge. Topení ústřední s radiátory, ohřev teplé vody elektrickým inteligentním ohřívačem OKHE SMART se zásobníkem teplé vody pro 100 l. Bytová okna s izolačními trojskly. Internet je v ceně nájmu, služby tzn. elektřina, topení a voda, budou hrazeny zálohově a vyúčtovány dle skutečné spotřeby.
Vzorová ukázka standardního zařízení bytu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o podrobnější informace o bytě, či máte zájem byt rezervovat kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme.

Jméno a příjmení potřebujeme pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.

3D zobrazení bytu

Umístění bytu

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy - náhled